Najviac predávané
Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3
Kód tovaru:502710680103

Aktuálne nedostupný

7,20 € *
Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3 Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3
Kód tovaru:502710680106

Na sklade

12,00 € *
Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125...
Kód tovaru:50271079539

Aktuálne nedostupný

66,00 € *
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 7m, OS2 Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM...
Kód tovaru:502710747

Aktuálne nedostupný

14,40 € *
LC-VF45 optický patch cord 62,5/125 2m duplex, OM1 LC-VF45 optický patch cord 62,5/125 2m duplex, OM1
Kód tovaru:502710668511

Aktuálne nedostupný

12,00 € *
Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m, OM1 Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm...
Kód tovaru:50271044

Na sklade

10,80 € *
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m, OM2 Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um...
Kód tovaru:502710158

Aktuálne nedostupný

140,40 € *
Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 7m, OS2 Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM...
Kód tovaru:5027107952112

Aktuálne nedostupný

52,80 € *
Filter schließen
 
 
od zo
  •  
  •  
  •  
  •  
1 stránka z/zo 17
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1,5m, šedý
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1,5m, šedý
-Typ: RJ45 CAT5e FTP -Délka: 1,5m -Barva: šedá
Kód tovaru:2170948516

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 0,25m, šedý
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 0,25m, šedý
-Typ: RJ45 CAT6 FTP -Délka: 0,25m -Barva: šedá
Kód tovaru:2170948532

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
GEMBIRD kabel prodluž. Minijack M/F stereo, 2m
GEMBIRD kabel prodluž. Minijack M/F stereo, 2m
Type: Audio prodlužovací kabel Konektor1: 3,5mm jack Male Konektor2: 3,5mm jack Female Barva: černá Délka kabelu: 2m Více informací na webu výrobce: http://gmb.nl/item.aspx?id=9202
Kód tovaru:2170948525

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 1m, zelený
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 1m, zelený
-Typ: RJ45 CAT6 UTP -Délka: 1m -Barva: zelená
Kód tovaru:2170948527

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý
GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý
Typ: S/FTP CAT6 Barva: černá Délka: 1,5m Konektor1: RJ45 Male Konektor2: RJ45 Male
Kód tovaru:2170948543

Na sklade

1,20 € * 1,32 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1m, oranžový
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1m, oranžový
-Typ: RJ45 CAT5e FTP -Délka: 1m -Barva: oranžová
Kód tovaru:2170948524

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
Kód tovaru:50271086232

Na sklade

2,40 € *
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY...
Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. *koncovka SC *broušení UPC (rovné) *singlemode 09/125 G657A *délka 2m *průměr sekundární ochrany 900um *volná sekundární ochrana (stripnutí 1m i více)
Kód tovaru:50271086130

Aktuálne nedostupný

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m
Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC, single mode
Kód tovaru:50271086122

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108611

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108612

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108613

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108621

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna SC 50/125MM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108622

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna LC 50/125MM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108623

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108631

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna SC 62,5/125MM1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108632

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108633

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A
Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. *koncovka LC *singlemode 09/125 *délka 2m
Kód tovaru:502710861213

Aktuálne nedostupný

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3
pigtail SC/PC 50/125 MM OM3simplex LSOH
Kód tovaru:50271086222

Na sklade

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 2m, šedý
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 2m, šedý
-Typ: RJ45 CAT6 FTP -Délka: 2m -Barva: šedá
Kód tovaru:2170948539

Na sklade

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 2m, červený
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 2m, červený
-Typ: RJ45 CAT5e FTP -Délka: 2m -Barva: červená
Kód tovaru:2170948518

Na sklade

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 1m, černá
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 1m, černá
Type: Lan kabel Konektor1: RJ45 Male Konektor2: RJ45 Male Typ: U/UTP Kategorie: CAT6 Barva: černá Délka kabelu: 1m
Kód tovaru:2170948550

Na sklade

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 2m, oranžový
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 2m, oranžový
-Typ: RJ45 CAT5e FTP -Délka: 2m -Barva: oranžová
Kód tovaru:2170948540

Aktuálne nedostupný

2,40 € *
1 stránka z/zo 17
Nedávno prezerané