Najviac predávané
Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
Kód tovaru:502120058197

Aktuálne nedostupný

481,20 € *
SFP+ pasivní kabel 10Gbps 2m OEM Cisco SFP+ pasivní kabel 10Gbps 2m OEM Cisco
Kód tovaru:SFP+CBL-2M-CIS_OEM

Aktuálne nedostupný

28,80 € *
QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 3m OEM Cisco QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 3m OEM Cisco
Kód tovaru:QSFP+3M-CIS_OEM

Aktuálne nedostupný

97,20 € *
Allied Telesis 1000T SFP 100m AT-SPTX-90 Allied Telesis 1000T SFP 100m AT-SPTX-90
Kód tovaru:50254578

Aktuálne nedostupný

130,80 € *
Allied Telesis AT-CM3K0S Allied Telesis AT-CM3K0S
Kód tovaru:502545721

Aktuálne nedostupný

298,80 € *
Allied Telesis 100FX SM BiDi SFP AT-SPFXBD-LC-13 Allied Telesis 100FX SM BiDi SFP AT-SPFXBD-LC-13
Kód tovaru:502545892

Aktuálne nedostupný

128,40 € *
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
Kód tovaru:515528623

Na sklade

244,80 € *
Cisco GLC-FE-100FX= Cisco GLC-FE-100FX=
Kód tovaru:51552865

Aktuálne nedostupný

128,40 € *
Filter schließen
 
 
od zo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
1 stránka z/zo 13
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
JW118A Přehled - PC-AC-EC Continental European/Schuko AC Power Cord
Kód tovaru:JW118A

Na sklade

4,80 € *
Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550m The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port Features * Compact Size * Flexible...
Kód tovaru:50254565

Na sklade

8,40 € *
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)
Kód tovaru:J4858C_OEM

Na sklade

12,00 € *
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ...
Kód tovaru:5139221G01

Na sklade

12,00 € *
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM...
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32SM-LR20 je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro...
Kód tovaru:53904902

Aktuálne nedostupný

12,00 € *
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm...
100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32MM je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro Multimode...
Kód tovaru:53904901

Na sklade

12,00 € *
SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis
SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm , LC duplex, -40 - 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní
Kód tovaru:SPS-7110WCIS_OEM

Aktuálne nedostupný

13,20 € *
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD119B ekvivalent)
Kód tovaru:JD119B_OEM

Na sklade

13,20 € *
SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM
SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM
Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, vlnová délka 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex
Kód tovaru:SPM-7100WCIS_OEM

Aktuálne nedostupný

13,20 € *
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent)
Kód tovaru:J4859C_OEM

Na sklade

13,20 € *
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní
Kód tovaru:JD118B_OEM

Na sklade

13,20 € *
SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco
SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ...
Kód tovaru:5139221G02

Aktuálne nedostupný

14,40 € *
OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-U transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable. Ports: 1 LC 1000BASE-BX10 port (IEEE 802.3ah Type...
Kód tovaru:JD098B_OEM

Aktuálne nedostupný

15,60 € *
OEM X122 1G SFP LC BX-D Transceiver
OEM X122 1G SFP LC BX-D Transceiver
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM,10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp.
Kód tovaru:J9142B_OEM

Aktuálne nedostupný

15,60 € *
SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco
SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ...
Kód tovaru:5139221G15

Aktuálne nedostupný

15,60 € *
UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
Popis produktu UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet...
Kód tovaru:526071913

Na sklade

16,80 € *
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN,...
Kód tovaru:517000462

Aktuálne nedostupný

16,80 € *
Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m
065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu...
Kód tovaru:53904921

Na sklade

16,80 € *
SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco
SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ...
Kód tovaru:5139221G19

Aktuálne nedostupný

18,00 € *
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení, pak je optický transceiver tou nejlepší volbou. Popis produktu:...
Kód tovaru:51722309

Na sklade

18,00 € *
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení pak je optický transceiver tou nejlepší volbou. Popis produktu: Transceivery...
Kód tovaru:51722310

Na sklade

18,00 € *
SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco
SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Vlnová délka: 1310/1550 Dosah: 2 km DDMI: Ne Kompatibilita: Cisco
Kód tovaru:5139221G13

Aktuálne nedostupný

19,20 € *
SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco
SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Vlnová délka: 1310/1550 Dosah: 2 km DDMI: Ne Kompatibilita: Cisco
Kód tovaru:5139221G14

Aktuálne nedostupný

19,20 € *
SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco
SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco
Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 2km při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Typ...
Kód tovaru:513921100M01

Na sklade

19,20 € *
1 stránka z/zo 13
Nedávno prezerané