Najviac predávané
Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3
Kód tovaru:502710680103

Aktuálne nedostupný

7,20 € *
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 5m, OS2 Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 5m, OS2
Kód tovaru:502710794621

Aktuálne nedostupný

10,80 € *
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2 Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM...
Kód tovaru:50271070

Na sklade

8,40 € *
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM3
Kód tovaru:5027106804

Na sklade

8,40 € *
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 20 m, OM2 Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM,...
Kód tovaru:5027102002

Aktuálne nedostupný

19,20 € *
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,40m, OM2 Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um...
Kód tovaru:50271025482

Aktuálne nedostupný

37,20 € *
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 10m OM3
Kód tovaru:5027106835

Aktuálne nedostupný

15,60 € *
Optická trasa 4vl, 50/125 um MM 4x2 LC 50m, OM2 Optická trasa 4vl, 50/125 um MM 4x2 LC 50m, OM2
Kód tovaru:502710282625

Aktuálne nedostupný

165,60 € *
Filter schließen
 
 
od zo
  •  
  •  
  •  
  •  
1 stránka z/zo 16
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1,5m, šedý
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1,5m, šedý
-Typ: RJ45 CAT5e FTP -Délka: 1,5m -Barva: šedá
Kód tovaru:2170948516

Na sklade

1,20 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 0,25m, šedý
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 0,25m, šedý
-Typ: RJ45 CAT6 FTP -Délka: 0,25m -Barva: šedá
Kód tovaru:2170948532

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
GEMBIRD kabel prodluž. Minijack M/F stereo, 2m
GEMBIRD kabel prodluž. Minijack M/F stereo, 2m
Type: Audio prodlužovací kabel Konektor1: 3,5mm jack Male Konektor2: 3,5mm jack Female Barva: černá Délka kabelu: 2m Více informací na webu výrobce: http://gmb.nl/item.aspx?id=9202
Kód tovaru:2170948525

Na sklade

1,20 € *
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 1m, zelený
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 1m, zelený
-Typ: RJ45 CAT6 UTP -Délka: 1m -Barva: zelená
Kód tovaru:2170948527

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1m, oranžový
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 1m, oranžový
-Typ: RJ45 CAT5e FTP -Délka: 1m -Barva: oranžová
Kód tovaru:2170948524

Aktuálne nedostupný

1,20 € *
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
Kód tovaru:50271086232

Na sklade

2,40 € *
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY...
- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení UPC (rovné) - singlemode 09/125 G657A - délka 2m - průměr sekundární ochrany 900um - volná sekundární ochrana (stripnutí 1m i více)
Kód tovaru:50271086130

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m
Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC, single mode
Kód tovaru:50271086122

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108611

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108612

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108613

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108621

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna SC 50/125MM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108622

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna LC 50/125MM,1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108623

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108631

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna SC 62,5/125MM1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108632

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm
Kód tovaru:5027108633

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A
Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. *koncovka LC *singlemode 09/125 *délka 2m
Kód tovaru:502710861213

Na sklade

2,40 € *
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3
pigtail SC/PC 50/125 MM OM3simplex LSOH
Kód tovaru:50271086222

Na sklade

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 2m, šedý
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT6, 2m, šedý
-Typ: RJ45 CAT6 FTP -Délka: 2m -Barva: šedá
Kód tovaru:2170948539

Na sklade

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 2m, červený
GEMBIRD Patch kabel FTP CAT5e, 2m, červený
-Typ: RJ45 CAT5e FTP -Délka: 2m -Barva: červená
Kód tovaru:2170948518

Na sklade

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 5m, červený
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 5m, červený
Type: Lan kabel Konektor1: RJ45 Male Konektor2: RJ45 Male Typ: U/UTP Kategorie: CAT6 Barva: červená Délka kabelu: 5m
Kód tovaru:2170948554

Aktuálne nedostupný

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 0,25m, černá
GEMBIRD Patch kabel UTP CAT6, 0,25m, černá
Type: Lan kabel Konektor1: RJ45 Male Konektor2: RJ45 Male Typ: U/UTP Kategorie: CAT6 Barva: černá Délka kabelu: 0,25m
Kód tovaru:2170948552

Aktuálne nedostupný

2,40 € *
GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý
GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý
Typ: S/FTP CAT6 Barva: černá Délka: 1,5m Konektor1: RJ45 Male Konektor2: RJ45 Male
Kód tovaru:2170948543

Na sklade

2,40 € *
1 stránka z/zo 16
Nedávno prezerané